Kostium Dziecięcy Gucio

SKU
W940
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Jak prawdziwy Gucio z bajek o Pszczółce Mai zamieszkaj w ulu. Leż całymi dniami na płatkach kwiatów i wyjadaj z nich pyłek. Zaprzyjaźnij się z konikiem polnym i motylkiem i razem latajcie po łące i produkujcie słodki, lepki miód.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Jak prawdziwy Gucio z bajek o Pszczółce Mai zamieszkaj w ulu. Leż całymi dniami na płatkach kwiatów i wyjadaj z nich pyłek. Zaprzyjaźnij się z konikiem polnym i motylkiem i razem latajcie po łące i produkujcie słodki, lepki miód. Można by pomyśleć, ze w kostiumie pszczółki powinieneś być jeszcze bardziej pracowity niż dotychczas lecz możesz też wcielić się w postać Gucia i nie robić za wiele przez cały dzień. Wybór należy do Ciebie. Jedno jest jednak pewne, po ubraniu tego kostiumu musisz obowiązkowo pojawić się na balu karnawałowym dla wszystkich zwierzątek ze szkoły.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Gucio
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!