Kostium Dziecięcy Gucio

SKU
W940
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby

Jak prawdziwy Gucio z bajek o Pszczółce Mai zamieszkaj w ulu. Leż całymi dniami na płatkach kwiatów i wyjadaj z nich pyłek. Zaprzyjaźnij się z konikiem polnym i motylkiem i razem latajcie po łące i produkujcie słodki, lepki miód.

Jak prawdziwy Gucio z bajek o Pszczółce Mai zamieszkaj w ulu. Leż całymi dniami na płatkach kwiatów i wyjadaj z nich pyłek. Zaprzyjaźnij się z konikiem polnym i motylkiem i razem latajcie po łące i produkujcie słodki, lepki miód. Można by pomyśleć, ze w kostiumie pszczółki powinieneś być jeszcze bardziej pracowity niż dotychczas lecz możesz też wcielić się w postać Gucia i nie robić za wiele przez cały dzień. Wybór należy do Ciebie. Jedno jest jednak pewne, po ubraniu tego kostiumu musisz obowiązkowo pojawić się na balu karnawałowym dla wszystkich zwierzątek ze szkoły.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Gucio
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!