Kostium Groszek

SKU
W1171
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Nie ma nic lepszego niż zdrowy tryb życia. Wciel się w rolę Groszka i przekonaj niedowiarków, że jedząc warzywa mogą urosnąć jak Magiczna Fasola

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Nie ma nic lepszego niż zdrowy tryb życia. Wciel się w rolę Groszka i przekonaj niedowiarków, że jedząc warzywa mogą urosnąć jak Magiczna Fasola Wszyscy wiedzą, że zielony kolor kojarzy się ze zdrowiem i naturą. Zrzuć swoją zewnętrzną powłokę, pokaż co masz w środku i zostań głównym bohaterem sałatki warzywnej. Może i Ty zagościsz na planie następnej reklamy popularnego producenta przetworów? Włóż więc ten kostium i stań się integralną częścią imprezy o tematyce jedzenia.