Kostium Gniazdko I Wtyczka

SKU
W747

Nie trzeba być elektrykiem wysokich napięć, żeby na imprezę przebrać się za gniazdko i wtyczkę. To oryginalny pomysł na przebranie dla par.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Nie trzeba być elektrykiem wysokich napięć, żeby na imprezę przebrać się za gniazdko i wtyczkę. To oryginalny pomysł na przebranie dla par. Podobno można od razu poczuć, gdy coś zaiskrzy między dwoma osobami. Jednak warto pilnować odpowiedniego napięcia, żeby nie przepalić kabli. Utrzyjcie nosa niedowiarkom i udowodnijcie jak bardzo do siebie pasujecie. W końcu nie ma lepszej pary niż gniazdko i wtyczka. Wkroczcie w swoim oryginalnym przebraniu na elektryzującą imprezę sylwestrową i niech ta noc stanie się niezapomniana.