Kostium Gatsby Girl Błękitna

SKU
W1195
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Pokaż znajomym jak bawiły się damy z lat 20. Szalej jak przystało na ukochaną legendarnego Gatsby’ego i spraw by ten wieczór zagościł na długo w głowach zaproszonych.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Pokaż znajomym jak bawiły się damy z lat 20. Szalej jak przystało na ukochaną legendarnego Gatsby’ego i spraw by ten wieczór zagościł na długo w głowach zaproszonych. Dopełnij swoje przebranie zakładając świecącą opaskę, pióra i rękawiczki, upnij kręcone włosy i zostań gwiazdą wieczoru. Onieśmielaj swoim wdziękiem spojrzenie każdego Pana, ale to dziewczyną samego Gatsbiego zostaniesz.  Kostium ten przeniesie Cię w bogactwo i przepych na imprezie o tematyce lat 20.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Gatsby Girl Błękitna
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!