Kostium Gatsby Girl 2

SKU
W44
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Jak prawdziwa dziewczyna Gatsby'ego musisz prezentować się wszędzie wyśmienicie. W tej sukience staniesz się prawdziwą ikoną lat 20. i 30. i przyciągniesz wzrok każdego na parkiecie.

Jak prawdziwa dziewczyna Gatsby'ego musisz prezentować się wszędzie wyśmienicie. W tej sukience staniesz się prawdziwą ikoną lat 20. i 30. i przyciągniesz wzrok każdego na parkiecie. Uświetnisz każde przyjęcie, a sam Al Capone będzie pod twoim urokiem. Włóż na siebie ta piękną sukienkę i wyrusz na imprezę do domu wspaniałego króla gangsterów. W tym stroju wraz z szampanem w kieliszku baw się całą noc w doskonałym towarzystwie. Niech cały parkiet zapłonie od gorących rytmów rodem z lat 20. Idealny kostium, w którym podbijesz serca zamożnych mafiosów

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Gatsby Girl 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!