Kostium Gatsby Girl 2

SKU
W44
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Jak prawdziwa dziewczyna Gatsby'ego musisz prezentować się wszędzie wyśmienicie. W tej sukience staniesz się prawdziwą ikoną lat 20. i 30. i przyciągniesz wzrok każdego na parkiecie.

Jak prawdziwa dziewczyna Gatsby'ego musisz prezentować się wszędzie wyśmienicie. W tej sukience staniesz się prawdziwą ikoną lat 20. i 30. i przyciągniesz wzrok każdego na parkiecie. Uświetnisz każde przyjęcie, a sam Al Capone będzie pod twoim urokiem. Włóż na siebie ta piękną sukienkę i wyrusz na imprezę do domu wspaniałego króla gangsterów. W tym stroju wraz z szampanem w kieliszku baw się całą noc w doskonałym towarzystwie. Niech cały parkiet zapłonie od gorących rytmów rodem z lat 20. Idealny kostium, w którym podbijesz serca zamożnych mafiosów

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Gatsby Girl 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!