Kostium Gatsby Girl

SKU
W45
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Urocza sukienka, której nie powstydziłaby się żadna dziewczyna z lat 20. i 30. A już na pewno nie ukochana wielkiego Gatsby'ego, który potrafi urządzać najlepsze imprezy w mieście.

Urocza sukienka, której nie powstydziłaby się żadna dziewczyna z lat 20. i 30. A już na pewno nie ukochana wielkiego Gatsby'ego, który potrafi urządzać najlepsze imprezy w mieście, gdzie szampan leje się litrami, gra muzyka, a wszędzie unosi się dym z cygar. W tym mrocznym okresie prohibicji nawet Al Capone odwiedza jego zabawy. Niech ogarnie Cię gorączka nocy, zatańcz swinga i zostań królową parkietu. Idealny kostium na imprezę w gangsterskim stylu. Pokaż klasę i elegancję minionych lat na najbardziej szalonym, przebieranym balu. Nie zapomnij o drogich dodatkach podkreślających Twoje bogate stanowisko i własnej ochronie by nie spadł Ci włos z głowy podczas nocnych szaleństw

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Gatsby Girl
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!