Kostium Gatsby Girl

SKU
W45
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Urocza sukienka, której nie powstydziłaby się żadna dziewczyna z lat 20. i 30. A już na pewno nie ukochana wielkiego Gatsby'ego, który potrafi urządzać najlepsze imprezy w mieście.

Urocza sukienka, której nie powstydziłaby się żadna dziewczyna z lat 20. i 30. A już na pewno nie ukochana wielkiego Gatsby'ego, który potrafi urządzać najlepsze imprezy w mieście, gdzie szampan leje się litrami, gra muzyka, a wszędzie unosi się dym z cygar. W tym mrocznym okresie prohibicji nawet Al Capone odwiedza jego zabawy. Niech ogarnie Cię gorączka nocy, zatańcz swinga i zostań królową parkietu. Idealny kostium na imprezę w gangsterskim stylu. Pokaż klasę i elegancję minionych lat na najbardziej szalonym, przebieranym balu. Nie zapomnij o drogich dodatkach podkreślających Twoje bogate stanowisko i własnej ochronie by nie spadł Ci włos z głowy podczas nocnych szaleństw

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Gatsby Girl
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!