Kostium Garnitur Lata 70

SKU
W1169
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

W tym stroju podbijesz każdy parkiet, a kto wie, może nawet damskie serca. Poczuj klimat disco i niech uniesie Cię Gorączka Sobotniej Nocy.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tym stroju podbijesz każdy parkiet, a kto wie, może nawet damskie serca.  Poczuj klimat disco i niech uniWłóż na siebie kolorowy garnitur, zostan królem parkietu i zatańcz z każdą Panią wieczoru. Twój niecodzienny wygląd rodem z lat 70 sprawi, że uczestnicy zabawy cofną się w czasie do najbarwniejszych lat swojego życia. Pokaż swoje umiejętności rozpalając parkiet do czerwoności, że sam  John Travolta Ci pozazdrości. W tym kostiumie sprawisz, że każda impreza w stylu disco będzie twoja!esie Cię Gorączka Sobotniej Nocy. 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Garnitur Lata 70
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!