Kostium Garnitur A'La Maska

SKU
W96
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przeistocz się w jedną z ikon filmów lat 90- Maskę. Jako niezdarny i nieporadny Stanley Ipkiss znajdź zaczarowaną, indiańską maskę i przeistocz się w zielonogłowego boga zabawy i psikusów.

Przeistocz się w jedną z ikon filmów lat 90- Maskę. Jako niezdarny i nieporadny Stanley Ipkiss znajdź zaczarowaną, indiańską maskę i przeistocz się w zielonogłowego boga zabawy i psikusów. Siej postrach w mieście, okradnij bank i zrób żart ścigającym Cię policjantom. Odlotowy żółty, elegancki garnitur, który wywoła zazdrość w oczach mężczyzn i sprawi, że każdy będzie chciał go mieć. Wywołaj zachwyt u obserwujących Cię kątem oka kobiet i praw im najwybitniejsze komplementy jak przystało na prawdziwego Casanove. Doskonały kostium na imprezę w filmowej tematyce.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Garnitur A'La Maska
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!