Kostium Garnitur A'La Maska

SKU
W96
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przeistocz się w jedną z ikon filmów lat 90- Maskę. Jako niezdarny i nieporadny Stanley Ipkiss znajdź zaczarowaną, indiańską maskę i przeistocz się w zielonogłowego boga zabawy i psikusów.

Przeistocz się w jedną z ikon filmów lat 90- Maskę. Jako niezdarny i nieporadny Stanley Ipkiss znajdź zaczarowaną, indiańską maskę i przeistocz się w zielonogłowego boga zabawy i psikusów. Siej postrach w mieście, okradnij bank i zrób żart ścigającym Cię policjantom. Odlotowy żółty, elegancki garnitur, który wywoła zazdrość w oczach mężczyzn i sprawi, że każdy będzie chciał go mieć. Wywołaj zachwyt u obserwujących Cię kątem oka kobiet i praw im najwybitniejsze komplementy jak przystało na prawdziwego Casanove. Doskonały kostium na imprezę w filmowej tematyce.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Garnitur A'La Maska
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!