Kostium Frankie Stein

SKU
W130
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przeistocz się we Frankie Stein bohaterkę bajki Monster High. Zostań uczennicą Straszyceum, wysportowaną i bardzo przyjazną ale również dość niezdarną, której często odpadają różne części ciała.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przeistocz się we Frankie Stein bohaterkę bajki Monster High. Zostań uczennicą Straszyceum, wysportowaną i bardzo przyjazną ale również dość niezdarną, której często odpadają różne części ciała. Idealny strój na imprezę w Halloween. Wciel się w sobowtórkę słynnego i strasznego Frankie Steina ożywionego przy pomocy wyładowania z piorunów i stworzonego przez szalonego naukowca. Nie zapomnij zabrać ze sobą na imprezę swoich Twoich strasznych przyjaciół.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!