Kostium Fortuna

SKU
W39

Królicze łapki, podkowa, czterolistna koniczyna to nic w porównaniu ze szczęściem jaki przyniesie Ci ten wyjątkowy kostium.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Królicze łapki, podkowa, czterolistna koniczyna to nic w porównaniu ze szczęściem jaki przyniesie Ci ten wyjątkowy kostium. Idealny strój dla prawdziwej królowej kasyna. Nikt nie obnosi się z pieniędzmi tak jak Ty i Twój szalik zrobiony z banknotów. Rozbij bank i spraw by reszta graczy wróciła do domu na piechotę z pustym portfelem. Nie każdy może mieć tyle szczęścia zgromadzonego w pieniądzach, złocie i diamentach co Ty. Spraw by wszyscy zazdrościli Ci bogactwa

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!