Kostium Fiona Plus

SKU
W128
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Propozycja dla Pań o większych rozmiarach. Przemień się w zieloną ukochaną ogra Shreka z tytułowej bajki. Kostium doskonale nadaje się na przyjęcie w stylu bajek i baśni jak również księżniczek.

Propozycja dla Pań o większych rozmiarach. Przemień się w zieloną ukochaną ogra Shreka z tytułowej bajki. Kostium doskonale nadaje się na przyjęcie w stylu bajek i baśni jak również księżniczek. Zamieszkaj ze swoim Ukochanym i jego przyjaciółmi w domku z wielkiego drzewa z widokiem na ogromne bagno. Jedz na śniadanie ukradzione ptasie jajka, a na deser zrób wielką, cukrową watę ulepioną z pajęczyny najgroźniejszego pająka. W wolnej chwili zajmij się robieniem balonów z nadmuchanych żab i węży 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Fiona Plus
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!