Kostium Fiona Plus

SKU
W128
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Propozycja dla Pań o większych rozmiarach. Przemień się w zieloną ukochaną ogra Shreka z tytułowej bajki. Kostium doskonale nadaje się na przyjęcie w stylu bajek i baśni jak również księżniczek.

Propozycja dla Pań o większych rozmiarach. Przemień się w zieloną ukochaną ogra Shreka z tytułowej bajki. Kostium doskonale nadaje się na przyjęcie w stylu bajek i baśni jak również księżniczek. Zamieszkaj ze swoim Ukochanym i jego przyjaciółmi w domku z wielkiego drzewa z widokiem na ogromne bagno. Jedz na śniadanie ukradzione ptasie jajka, a na deser zrób wielką, cukrową watę ulepioną z pajęczyny najgroźniejszego pająka. W wolnej chwili zajmij się robieniem balonów z nadmuchanych żab i węży 

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Fiona Plus
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!