Kostium Fiona

SKU
W129
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przebranie idealne na zabawę w stylu bajek i baśni. Zamień się z księżniczki w zielonego ogra rodem z bajki Shrek i zabaw znajomych.

Przebranie idealne na zabawę w stylu bajek i baśni. Zamień się z księżniczki w zielonego ogra rodem z bajki Shrek i zabaw znajomych. Idealna propozycja dla osób z poczuciem humoru i odwagą. Wciel się w rolę nietypowej księżniczki, która po zachodzie słońca zmienia się w zielonego, ogra i właśnie w tej postaci podbijaj serca towarzyszy balu. Jeśli jesteś osobą pełną poczucia humoru i niecodziennej odwagi, to ten kostium jest specjalnie dla Ciebie. Złam schemat pięknych księżniczek i baw się do białego rana na imprezie rodem z Zasiedmiogórogrodu. 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Fiona
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!