Kostium Dziecięcy Fiona

SKU
W127
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Zostań bohaterką bajek o Shreku. Przeistocz się w uratowaną z wieży, bronionej przez smoka księżniczkę, która zakochała się w ogrze i postanowiła zostać jego żoną.

Zostań bohaterką bajek o Shreku. Przeistocz się w uratowaną z wieży, bronionej przez smoka księżniczkę, która zakochała się w ogrze i postanowiła zostać jego żoną. Zaprzyjaźnij się z osłem i razem zamieszkajcie na bagnie. U boku zielonego Shreka, gadatliwego Osła i jego ukochanej Smoczycy i Ciastka, który nigdy nie wyjawi żadnej tajemnicy staw czoła przygodą, w których zawsze wygra miłość i dobro. Pogódź się z zaklęciem rzuconym lata temu i udowodnij, że w tym stroju jesteś Żoną największego ogra w całym królestwie. Doskonały kostium na imprezę o bajkowej tematyce

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Fiona
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!