Kostium Dziecięcy Fiona

SKU
W127
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Zostań bohaterką bajek o Shreku. Przeistocz się w uratowaną z wieży, bronionej przez smoka księżniczkę, która zakochała się w ogrze i postanowiła zostać jego żoną.

Zostań bohaterką bajek o Shreku. Przeistocz się w uratowaną z wieży, bronionej przez smoka księżniczkę, która zakochała się w ogrze i postanowiła zostać jego żoną. Zaprzyjaźnij się z osłem i razem zamieszkajcie na bagnie. U boku zielonego Shreka, gadatliwego Osła i jego ukochanej Smoczycy i Ciastka, który nigdy nie wyjawi żadnej tajemnicy staw czoła przygodą, w których zawsze wygra miłość i dobro. Pogódź się z zaklęciem rzuconym lata temu i udowodnij, że w tym stroju jesteś Żoną największego ogra w całym królestwie. Doskonały kostium na imprezę o bajkowej tematyce

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Fiona
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!