Kostium Esmeralda

SKU
W125
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Kostium Esmeraldy nadaje się zarówno na imprezę w stylu dawnego Paryża jak i jako przebranie uroczej hobbitki z Shire. Znajdź swojego Quasimodo lub pomóż Frodowi w bitwie o Śródziemie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Kostium Esmeraldy nadaje się zarówno na imprezę w stylu dawnego Paryża jak i jako przebranie uroczej hobbitki z Shire. Znajdź swojego Quasimodo i baw się doskonale jak za dawnych, wspaniałych lat Paryża, gdzie królowali cyrkowcy i błazny lub pomóż Frodowi w bitwie o Śródziemie. Zarabiaj pieniądze grając cygańską muzykę w samym sercu Paryża. Pokochaj Febusa i zaprzyjaźnij się z mieszkającym w kościelnej wierzy Quasiomodo. Wspólnie utrzyjcie nosa Febusowi i sprawcie by Twoi cygańscy przyjaciele nie zostali wyrzuceni w miasta, a Ty byś nie trafiła na stos. Idealny strój na bajkowy bal 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!