Kostium Elf Damski 2

SKU
W1062
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

W kostiumie Pani Elfa doskonale wpasujesz się w świąteczny klimat. Polecamy również na rozmowę kwalifikacyjną do fabryki zabawek.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W kostiumie Pani Elfa doskonale wpasujesz się w świąteczny klimat. Polecamy również na rozmowę kwalifikacyjną do fabryki zabawek. Na wielkim balu urządzanym przez Świętego Mikołaja udowodnij, że masz świetne umiejętności również w tańcu.  Załóż kolorową sukienkę i szpiczastą czapkę, a na pewno oczarujesz niejedno elfie serce, które będzie w stanie zrobić dla ciebie wszystko. W tym stroju zostaniesz najpopularniejszą elfką w zaczarowanej krainie na Biegunie Polarnym.  

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!