Kostium Elf

SKU
W261
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Przeistocz się w zabawnego, małego skrzata, pomocnika Świętego Mikołaja. W fabryce elfów wraz z przyjaciółmi przygotowujcie koniki na biegunach, auta i lalki, a potem zapakujcie je na piękne prezenty.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Przeistocz się w zabawnego, małego skrzata, pomocnika Świętego Mikołaja. W fabryce elfów wraz z przyjaciółmi przygotowujcie koniki na biegunach, auta i lalki, a potem zapakujcie je na piękne prezenty. Dzieci z pewnością odwdzięczą wam się uśmiechem. Pomóż zapakować Świętemu Mikołajowi miliony, bajecznie kolorowych prezentów na jego pozłacane, wielkie sanie. Zaprzęgnij do nich stado latających reniferów, pamiętając, by ustawić Rudolfa na samym środku. W końcu to on oświetla drogę w ciemną, grudniową noc