Kostium Elf

SKU
W261
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przeistocz się w zabawnego, małego skrzata, pomocnika Świętego Mikołaja. W fabryce elfów wraz z przyjaciółmi przygotowujcie koniki na biegunach, auta i lalki, a potem zapakujcie je na piękne prezenty.

Przeistocz się w zabawnego, małego skrzata, pomocnika Świętego Mikołaja. W fabryce elfów wraz z przyjaciółmi przygotowujcie koniki na biegunach, auta i lalki, a potem zapakujcie je na piękne prezenty. Dzieci z pewnością odwdzięczą wam się uśmiechem. Pomóż zapakować Świętemu Mikołajowi miliony, bajecznie kolorowych prezentów na jego pozłacane, wielkie sanie. Zaprzęgnij do nich stado latających reniferów, pamiętając, by ustawić Rudolfa na samym środku. W końcu to on oświetla drogę w ciemną, grudniową noc

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Elf
Twoja ocena