Kostium Dziecięcy Elf

SKU
W123
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Wspaniały strój dla każdej małej bohaterki filmów i baśni. Zostań maleńkim elfem, który sprawia, że kwiaty rozkwitają, a na drzewach pojawiają się pąki. Zamieszkaj na źdźble trawy i zostań przyjaciółką biedronek i pszczółek.

Wspaniały strój dla każdej małej bohaterki filmów i baśni. Zostań maleńkim elfem, który sprawia, że kwiaty rozkwitają, a na drzewach pojawiają się pąki. Zamieszkaj na źdźble trawy i zostań przyjaciółką biedronek i pszczółek. W tym kostiumie możesz brać udział w bajkowych imprezach. Urządź wyścigi po łące z polnym konikiem, wraz z motylami pić kwiatowy nektar i siłować się z mrówkami. W wolnych chwilach pomagaj pszczołom zdobywać pyłek i odpoczywaj na pełnej kwiatów polanie i patrz w niebo wyobrażając sobie najpiękniejsze kształty z chmur 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Elf
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!