Kostium Dziecięcy Elf

SKU
W123
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Wspaniały strój dla każdej małej bohaterki filmów i baśni. Zostań maleńkim elfem, który sprawia, że kwiaty rozkwitają, a na drzewach pojawiają się pąki. Zamieszkaj na źdźble trawy i zostań przyjaciółką biedronek i pszczółek.

Wspaniały strój dla każdej małej bohaterki filmów i baśni. Zostań maleńkim elfem, który sprawia, że kwiaty rozkwitają, a na drzewach pojawiają się pąki. Zamieszkaj na źdźble trawy i zostań przyjaciółką biedronek i pszczółek. W tym kostiumie możesz brać udział w bajkowych imprezach. Urządź wyścigi po łące z polnym konikiem, wraz z motylami pić kwiatowy nektar i siłować się z mrówkami. W wolnych chwilach pomagaj pszczołom zdobywać pyłek i odpoczywaj na pełnej kwiatów polanie i patrz w niebo wyobrażając sobie najpiękniejsze kształty z chmur 

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Elf
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!