Kostium Edward Nożycoręki Deluxe

SKU
W436
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
200,00 zł
3 doby

Bądź najbardziej przerażającym fryzjerem na świecie. Swoimi nożyczkami i nożami możesz tworzyć jednocześnie wspaniałe i niepowtarzalne fryzury, albo podrzynać gardła i mordować, każdego, kto stanie Ci na drodze, po serce Twojej ukochanej.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Bądź najbardziej przerażającym fryzjerem na świecie. Swoimi nożyczkami i nożami możesz tworzyć jednocześnie wspaniałe i niepowtarzalne fryzury, albo podrzynać gardła i mordować, każdego, kto stanie Ci na drodze, po serce Twojej ukochanej. Wybierz swoją artystyczna i łagodną naturę, żeby wraz ze swoją ukochaną zostać prawdziwymi wirtuozami fryzur, a nawet ogrodów swoich sąsiadów. Spraw by ludzi zwracali się do Ciebie z szacunkiem pomimo Twojego strasznego wyglądu. Doskonały strój na imprezę o tematyce filmowej

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Edward Nożycoręki Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!