Kostium Edward Nożycoręki Deluxe

SKU
W436
Ocena:
100%
Wypożycz:
210,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Bądź najbardziej przerażającym fryzjerem na świecie. Swoimi nożyczkami i nożami możesz tworzyć jednocześnie wspaniałe i niepowtarzalne fryzury, albo podrzynać gardła i mordować, każdego, kto stanie Ci na drodze, po serce Twojej ukochanej.

Bądź najbardziej przerażającym fryzjerem na świecie. Swoimi nożyczkami i nożami możesz tworzyć jednocześnie wspaniałe i niepowtarzalne fryzury, albo podrzynać gardła i mordować, każdego, kto stanie Ci na drodze, po serce Twojej ukochanej. Wybierz swoją artystyczna i łagodną naturę, żeby wraz ze swoją ukochaną zostać prawdziwymi wirtuozami fryzur, a nawet ogrodów swoich sąsiadów. Spraw by ludzi zwracali się do Ciebie z szacunkiem pomimo Twojego strasznego wyglądu. Doskonały strój na imprezę o tematyce filmowej

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Edward Nożycoręki Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!