Kostium Dziecięcy Dzwoneczek

SKU
W122
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Urocza sukienka dla każdej małej czarodziejki. Sukienka wykonana z wygodnego, miękkiego materiału przypadnie do gustu każdej dziewczynce, która wraz z Piotrusiem Panem chce wyruszyć do Nibylandii.

Urocza sukienka dla każdej małej czarodziejki. Sukienka wykonana z wygodnego, miękkiego materiału przypadnie do gustu każdej dziewczynce, która wraz z Piotrusiem Panem chce wyruszyć do Nibylandii. Twórz wynalazki, które pomogą Twoim małym, leśnym i łąkowym zwierzakom i owadom w codziennych obowiązkach. Pilnuj ilości pyłku w skrzydełkach, a z pewnością polecisz dalej niż niejedna wróżka. W tym kostiumie z pewnością wprawisz w zachwyt Terencjo, który wyruszy z Tobą w podróż pełną bajkowych przygód

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Dzwoneczek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!