Kostium Dziecięcy Dzwoneczek

SKU
W122
Ocena:
100%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Urocza sukienka dla każdej małej czarodziejki. Sukienka wykonana z wygodnego, miękkiego materiału przypadnie do gustu każdej dziewczynce, która wraz z Piotrusiem Panem chce wyruszyć do Nibylandii.

Urocza sukienka dla każdej małej czarodziejki. Sukienka wykonana z wygodnego, miękkiego materiału przypadnie do gustu każdej dziewczynce, która wraz z Piotrusiem Panem chce wyruszyć do Nibylandii. Twórz wynalazki, które pomogą Twoim małym, leśnym i łąkowym zwierzakom i owadom w codziennych obowiązkach. Pilnuj ilości pyłku w skrzydełkach, a z pewnością polecisz dalej niż niejedna wróżka. W tym kostiumie z pewnością wprawisz w zachwyt Terencjo, który wyruszy z Tobą w podróż pełną bajkowych przygód

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Dzwoneczek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!