Kostium Dziewczyna Z Westernu

SKU
W377
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Poczuj się jak dziewczyna na dzikim zachodzie, gdzie królowali kowboje w kapeluszach i panny w długich sukniach. Krótka sukienka jest unowocześnieniem tych czasów oraz propozycja dla nieco odważniejszych Pań. Kostium ten pasuje idealnie na imprezy w stylu kowbojów, country i dzikiego zachodu.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Poczuj się jak dziewczyna na dzikim zachodzie, gdzie królowali kowboje w kapeluszach i panny w długich sukniach. Krótka sukienka jest unowocześnieniem tych czasów oraz propozycja dla nieco odważniejszych Pań. Kostium ten pasuje idealnie na imprezy w stylu kowbojów, country i dzikiego zachodu. Udowodnij mężczyznom, że potrafisz trzymać broń i celnie z niej strzelać. Bierz udział w pojedynkach na śmierć i życie. Spraw, by sam szeryf za Twoje niecne uczynki wysłał po Ciebie gończy list

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!