Kostium Dziewczyna Z Rewii

SKU
W372
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Kostium dziewczyna z rewii to idealna propozycja dla nieco odważniejszych Pań. Jeżeli chcesz się poczuć tak jak tancerka kankana to jest to propozycja dla Ciebie. Idealna propozycja na zabawę w stylu Moulin Rouge czy burleski.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Kostium dziewczyna z rewii to idealna propozycja dla nieco odważniejszych Pań. Jeżeli chcesz się poczuć tak jak tancerka kankana to jest to propozycja dla Ciebie. Idealna propozycja na zabawę w stylu Moulin Rouge czy burleski. Podbij serca wszystkich mężczyzn będących w Twoim towarzystwie. Niech wszystkie kobiety zzielenieją z zazdrości na widok Twojej onieśmielającej kreacji. Pokaż klasę, styl, elegancję oraz nutę drapieżnego szaleństwa. Pokaż wszystkim swoje niepohamowane ruchy w tańcu i stań się definicją słowa zabawa na całego.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!