Kostium Dziewczyna Mikołaja

SKU
W259

Kostium dziewczyny Mikołaja na pewno jest przeznaczony dla bardziej wyzwolonych i odważnych Pań. Krótka sukienka przyciągnie spojrzenie każdego Mikołaja.

Kostium dziewczyny Mikołaja na pewno jest przeznaczony dla bardziej wyzwolonych i odważnych Pań. Krótka sukienka przyciągnie spojrzenie każdego Mikołaja nawet tego Świętego i na pewno otrzymasz dodatkowy prezent. Doskonałe przebranie na imprezę w zimowym oraz niegrzecznym klimacie. Pójdź na grudniowy ale bardzo gorący bal i spraw by spojrzenia wszystkich mężczyzn były skierowane tylko na Ciebie, a kobiety będące wśród tłumu zzieleniały z zazdrości. Nie zapomnij o zamówieniu w drodze powrotnej sań z reniferami by bezpiecznie wrócić do domu.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziewczyna Mikołaja
Twoja ocena