Kostium Dziewczyna Mikołaja

SKU
W259
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Kostium dziewczyny Mikołaja na pewno jest przeznaczony dla bardziej wyzwolonych i odważnych Pań. Krótka sukienka przyciągnie spojrzenie każdego Mikołaja.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Kostium dziewczyny Mikołaja na pewno jest przeznaczony dla bardziej wyzwolonych i odważnych Pań. Krótka sukienka przyciągnie spojrzenie każdego Mikołaja nawet tego Świętego i na pewno otrzymasz dodatkowy prezent. Doskonałe przebranie na imprezę w zimowym oraz niegrzecznym klimacie. Pójdź na grudniowy ale bardzo gorący bal i spraw by spojrzenia wszystkich mężczyzn były skierowane tylko na Ciebie, a kobiety będące wśród tłumu zzieleniały z zazdrości. Nie zapomnij o zamówieniu w drodze powrotnej sań z reniferami by bezpiecznie wrócić do domu.