Kostium Dziewczyna Lata 70

SKU
W1097
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Klasyczna sukienka idealnie odzwierciedlająca styl ubioru w latach 70. W tym przebraniu z pewnością na imprezie zagości luz, wolność i swoboda.

Klasyczna sukienka idealnie odzwierciedlająca styl ubioru w latach 70. W tym przebraniu z pewnością na imprezie zagości luz, wZałóż kolorowe okulary i kwiecisty wianek na głowę i poczuj się jak na Woodstocku. Szalej w rytmie hitów lat 60-tych i 70-tych. W tej sukience poczujesz się jak prawdziwa hippiska. Zachwyć wszystkich na imprezie bądź koncercie swoją zjawiskową kreacją i baw się do białego rana. Strój idealny na szaloną zabawę w stylu dzieci kwiatów.olność i swoboda.  

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziewczyna Lata 70
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!