Kostium Dziewczyna Lata 70

SKU
W1097
Ocena:
100%
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Klasyczna sukienka idealnie odzwierciedlająca styl ubioru w latach 70. W tym przebraniu z pewnością na imprezie zagości luz, wolność i swoboda.

Klasyczna sukienka idealnie odzwierciedlająca styl ubioru w latach 70. W tym przebraniu z pewnością na imprezie zagości luz, wZałóż kolorowe okulary i kwiecisty wianek na głowę i poczuj się jak na Woodstocku. Szalej w rytmie hitów lat 60-tych i 70-tych. W tej sukience poczujesz się jak prawdziwa hippiska. Zachwyć wszystkich na imprezie bądź koncercie swoją zjawiskową kreacją i baw się do białego rana. Strój idealny na szaloną zabawę w stylu dzieci kwiatów.olność i swoboda.  

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziewczyna Lata 70
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!