Kostium Dziewczyna Gangstera Czerwona 2

SKU
W34
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przemień się w ikonę lat 20. i 30. Zostań dziewczyną samego Ala Capone i razem z jego gangiem nie zważając na prohibicję sprzedawajcie nielegalnie alkohol.

Przemień się w ikonę lat 20. i 30. Zostań dziewczyną samego Ala Capone i razem z jego gangiem nie zważając na prohibicję sprzedawajcie nielegalnie alkohol. A wieczorem idźcie wspólnie na największą imprezę w okolicy, którą urządza sam Gatsby, gdzie leje się szampan a w powietrzu unosi się obłok dymu z cygar. Nic nie podkreśla kobiecych wdzięków bardziej niż czerwona sukienka. W tym kostiumie z pewnością podbijesz serce niejednego gentelmana na przyjęciu w gangsterskim stylu. Daj się ponieść imprezie w klimacie minionych lat i spraw by Twoi goście czuli się jak mafijni królowie życia, którzy popijają najdroższe trunki i palą oryginalne cygara

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziewczyna Gangstera Czerwona 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!