Kostium Dziewczyna Gangstera Czerwona 2

SKU
W34
Ocena:
100%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przemień się w ikonę lat 20. i 30. Zostań dziewczyną samego Ala Capone i razem z jego gangiem nie zważając na prohibicję sprzedawajcie nielegalnie alkohol.

Przemień się w ikonę lat 20. i 30. Zostań dziewczyną samego Ala Capone i razem z jego gangiem nie zważając na prohibicję sprzedawajcie nielegalnie alkohol. A wieczorem idźcie wspólnie na największą imprezę w okolicy, którą urządza sam Gatsby, gdzie leje się szampan a w powietrzu unosi się obłok dymu z cygar. Nic nie podkreśla kobiecych wdzięków bardziej niż czerwona sukienka. W tym kostiumie z pewnością podbijesz serce niejednego gentelmana na przyjęciu w gangsterskim stylu. Daj się ponieść imprezie w klimacie minionych lat i spraw by Twoi goście czuli się jak mafijni królowie życia, którzy popijają najdroższe trunki i palą oryginalne cygara

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziewczyna Gangstera Czerwona 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!