Kostium Dziecięcy Star Wars K-2So Łotr 1

SKU
W1294
Ocena:
100%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań droidem bezpieczeństwa serii KX, stworzonym do użycia w siłach zbrojnych Imperium Galaktycznego . Pomóż wykraść plany nowej broni z Gwiazdy Śmierci i zapewnij sukces Rebeliantom. Uczestnicz w bitwie pod Scarifem , oddaj swoje życie by Andor i Jyn Erso mogli ukraść plany do rozmiarów księżyca. W tym kostiumie z serii Gwiezdne Wojny poczujesz się jak prawdziwy bohater, w którego rękach spoczy

Zostań droidem bezpieczeństwa serii KX, stworzonym do użycia w siłach zbrojnych Imperium Galaktycznego . Pomóż wykraść plany nowej broni z Gwiazdy Śmierci i zapewnij sukces Rebeliantom. Uczestnicz w bitwie pod Scarifem , oddaj swoje życie by Andor i Jyn Erso mogli ukraść plany do rozmiarów księżyca. W tym kostiumie z serii Gwiezdne Wojny poczujesz się jak prawdziwy bohater, w którego rękach spoczywa los całej galaktyki.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Star Wars K-2So Łotr 1
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!