Kostium Dziecięcy Samochody Kombinezon Wyścigowy

SKU
W1317
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Wskocz do najszybszego samochodu na całym torze i pokonaj swoich rywali w wyścigu na czas. Pokaż, kto jest prawdziwym demonem prędkości i stań na podium z ogromnym pucharem. Kostium zapewni Ci idealną kontrolę nad kierownicą oraz jest przystosowany do dużych prędkości. Zdobądź tytuł mistrza Świata w wyścigach samochodowych.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wskocz do najszybszego samochodu na całym torze i pokonaj swoich rywali w wyścigu na czas.  Pokaż, kto jest prawdziwym demonem prędkości i stań na podium z ogromnym pucharem. Kostium zapewni Ci idealną kontrolę nad kierownicą oraz jest przystosowany do dużych prędkości. Zdobądź tytuł mistrza Świata w wyścigach samochodowych. 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Samochody Kombinezon Wyścigowy
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!