Kostium Dziecięcy Piraci Z Karaibów Jack Sparrow

SKU
W1289
Ocena:
100%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Stań za sterem Czarnej Perły, dołącz do Trybunału Braci, Pirackich Lordów Siedmiu Mórz i ograbiaj inne statki ze skarbów schowanych w wielkich, drewnianych skrzyniach. Utrzyj nosa Salazarowi i za pomocą swojej busoli znajdź wszystko, czego tylko pragniesz. Unikaj konfliktów i wychodź z nich cało dzięki sile negocjacji, a nie ostrzu szabli.

Stań za sterem Czarnej Perły, dołącz do Trybunału Braci, Pirackich Lordów Siedmiu Mórz i ograbiaj inne statki ze skarbów schowanych w wielkich, drewnianych skrzyniach. Utrzyj nosa Salazarowi i za pomocą swojej busoli znajdź wszystko, czego tylko  pragniesz. Unikaj konfliktów i wychodź z nich cało dzięki sile negocjacji, a nie ostrzu szabli.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Piraci Z Karaibów Jack Sparrow
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!