Kostium Dziecięcy Piraci Z Karaibów Jack Sparrow

SKU
W1289
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Stań za sterem Czarnej Perły, dołącz do Trybunału Braci, Pirackich Lordów Siedmiu Mórz i ograbiaj inne statki ze skarbów schowanych w wielkich, drewnianych skrzyniach. Utrzyj nosa Salazarowi i za pomocą swojej busoli znajdź wszystko, czego tylko pragniesz. Unikaj konfliktów i wychodź z nich cało dzięki sile negocjacji, a nie ostrzu szabli.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Stań za sterem Czarnej Perły, dołącz do Trybunału Braci, Pirackich Lordów Siedmiu Mórz i ograbiaj inne statki ze skarbów schowanych w wielkich, drewnianych skrzyniach. Utrzyj nosa Salazarowi i za pomocą swojej busoli znajdź wszystko, czego tylko  pragniesz. Unikaj konfliktów i wychodź z nich cało dzięki sile negocjacji, a nie ostrzu szabli.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!