Kostium Dziecięcy Piraci Z Karaibów Jack Sparrow

SKU
W1289
WypożyczWypożycz we WrocławiuWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Stań za sterem Czarnej Perły, dołącz do Trybunału Braci, Pirackich Lordów Siedmiu Mórz i ograbiaj inne statki ze skarbów schowanych w wielkich, drewnianych skrzyniach. Utrzyj nosa Salazarowi i za pomocą swojej busoli znajdź wszystko, czego tylko pragniesz. Unikaj konfliktów i wychodź z nich cało dzięki sile negocjacji, a nie ostrzu szabli.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Stań za sterem Czarnej Perły, dołącz do Trybunału Braci, Pirackich Lordów Siedmiu Mórz i ograbiaj inne statki ze skarbów schowanych w wielkich, drewnianych skrzyniach. Utrzyj nosa Salazarowi i za pomocą swojej busoli znajdź wszystko, czego tylko  pragniesz. Unikaj konfliktów i wychodź z nich cało dzięki sile negocjacji, a nie ostrzu szabli.