Kostium Dziecięcy Kruella De Ville 101 Dalmatyńczyków

SKU
W1278
WypożyczWypożycz we WrocławiuWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Wciel się w czarny charakter Cruelli De Ville rodem z bajek słynnego Walta Disneya. Wynajmij łotrów by ukradli małe szczeniaki, a później zaszyj się w swojej mrocznej willi planując nowe kolekcje swoich przerażających ubrań. Uważaj jednak na psią pocztę, która może zrzeszyć wszystkie zwierzęta, a one wyruszą w poszukiwanie 101 małych szczeniaczków. Twoja fabryka futer może być zamknięta szybciej

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Wciel się w czarny charakter Cruelli De Ville rodem z bajek słynnego Walta Disneya. Wynajmij łotrów by ukradli małe szczeniaki, a później zaszyj się w swojej mrocznej willi planując nowe kolekcje swoich przerażających ubrań.  Uważaj jednak na psią pocztę, która może zrzeszyć wszystkie zwierzęta, a one wyruszą w poszukiwanie 101 małych szczeniaczków. Twoja fabryka futer może być zamknięta szybciej niż zdążysz powiedzieć , że wszystkie małe pieski będą Twoje. 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!