Kostium Dziecięcy Króliczek 3

SKU
W1270
Ocena:
80%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby

Zostań jednym z najsłodszych i najprzyjemniejszych zwierzątek na świecie. Dawaj susy pod błękitnym niebem i szukaj przygód kicając wesoło na zielonej polance. Może spotkasz po drodze słynnego królika Piotrusia i razem wyruszycie na podbój ogródka warzywnego w celu uzyskania pokaźnej ilości marchewek? Uważajcie jednak na czujnego rolnika, który bacznie obserwuje swoje nie tylko swoje grządki, ale i całą okolicę. Ten kostium fantastycznie sprawdzi na zabawie w przedszkolu o tematyce zwierzątek.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Króliczek 3
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!