Kostium Dziecięcy Kopciuszek Cinderella Balerina

SKU
W1277
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Utrzyj nos swoim wrednym siostrom i wybierz się na bajkowy bal w cudownej sukni uszytej na miarę przez dobrą wróżkę. Niech wiezie Cię karoca zaprzęgnięta w białe rumaki, dynia stała się najpiękniejszą karocą, a czar wieczoru trwał dłużej niż do północy . Zostaw po sobie pantofelek, by przystojny książę mógł Cię odnaleźć., a z pewnością zostaniesz jego Żoną i przyszłą królową mieszkającą w ogromnym

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Utrzyj nos swoim wrednym siostrom i wybierz się na bajkowy bal w cudownej sukni uszytej na miarę przez dobrą wróżkę. Niech wiezie Cię karoca zaprzęgnięta w białe rumaki, dynia stała się najpiękniejszą karocą, a czar wieczoru trwał dłużej niż do północy . Zostaw po sobie pantofelek, by przystojny książę mógł Cię odnaleźć., a z pewnością zostaniesz jego Żoną i przyszłą królową mieszkającą w ogromnym pałacu. Bycie Kopciuszkiem odmieni jeden wieczór. 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kopciuszek Cinderella Balerina
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!