Kostium Drakula

SKU
W551
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Jak prawdziwy Drakula wyjdź ze swojej trumny, gdy tylko nadejdzie noc. Przemień się w nietoperza i leć do pobliskiego Transylwańskiego miasteczka. Niech wszyscy drżą na samą myśl o tobie i chronią swoje szyje przed wkłuciem się w nie zębów i wyssaniu życiodajnej dla Ciebie krwi.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Jak prawdziwy Drakula wyjdź ze swojej trumny, gdy tylko nadejdzie noc. Przemień się w nietoperza i leć do pobliskiego Transylwańskiego miasteczka. Niech wszyscy drżą na samą myśl o tobie i chronią swoje szyje przed wkłuciem się w nie zębów i wyssaniu życiodajnej dla Ciebie krwi. Urządź imprezę w największej komnacie w swoim zamku. Spraw by u każdego z gości nie zabrakło w kryształowym kieliszki pysznej, gorącej krwi. W tym stroju staniesz się postrachem każdej imprezy Halloween

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!