Kostium Dostojna Korsarka

SKU
W1220
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Wraz ze zgrają piratów rabuj statki, a sukces świętuj przy dużej beczce rumu. Niech zapach prochu po udanej bitwie morskiej na długo unosi się w powietrzu.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wraz ze zgrają piratów rabuj statki, a sukces świętuj przy dużej beczce rumu. Niech zapach prochu po udanej bitwie morskiej na długo unosi się w powietrzu. Znajdź mapę skarbu i pożegluj na kraniec świata po przeklęte złoto. Uważaj na krakena i hiszpańskie fregaty. Bądź z oceanem za pan brat i uważaj by nie zbudzić gniewu Posejdona. Być może spotkasz Czarną Perłę i samego Jacka Sparrowa i razem odnajdziecie fontannę młodości. W kostiumie Dostojnej Piratki odnajdziesz się na każdej imprezie karnawałowej w tematyce pirackiej.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dostojna Korsarka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!