Kostium Piratka Dostojna

SKU
W1220
Ocena:
100%
Wypożycz:
90,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Wraz ze zgrają piratów rabuj statki, a sukces świętuj przy dużej beczce rumu. Niech zapach prochu po udanej bitwie morskiej na długo unosi się w powietrzu.

Wraz ze zgrają piratów rabuj statki, a sukces świętuj przy dużej beczce rumu. Niech zapach prochu po udanej bitwie morskiej na długo unosi się w powietrzu. Znajdź mapę skarbu i pożegluj na kraniec świata po przeklęte złoto. Uważaj na krakena i hiszpańskie fregaty. Bądź z oceanem za pan brat i uważaj by nie zbudzić gniewu Posejdona. Być może spotkasz Czarną Perłę i samego Jacka Sparrowa i razem odnajdziecie fontannę młodości. W kostiumie Dostojnej Piratki odnajdziesz się na każdej imprezie karnawałowej w tematyce pirackiej.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Piratka Dostojna
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!