Kostium Dick Dastardly Odlotowe Wyścigi

SKU
W1094
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Zostań szefem w eskadrze lotników i za wszelką cenę spróbują złapać gołębia pocztowego. W tym kostiumie przygód może nie być końca.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań szefem w eskadrze lotników i za wszelką cenę spróbują złapać gołębia pocztowego. W tym kostiumie przygód może nie być końca. Zaczesz długi wąs i razem ze swoim psim towarzyszem zasiądźcie w aucie wyścigowym. Skorzystaj z okazji i na jedną noc stań się nikczemnym, głodnym zwycięstwa antybohaterem. Uciekaj się do przeróżnych sztuczek i zostań królem całego balu. Nie zapomnij swoich czerwonych rękawiczek, żeby nie zostawić żadnych śladów. Ten strój idealnie sprawdzi się na balu o tematyce bajkowej.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dick Dastardly Odlotowe Wyścigi
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!