Kostium Diablica 2

SKU
W547
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Kostium dla trochę odważniejszych Pań. Idealny na każdą imprezę, sprawi, że poczujesz się jak prawdziwa ognista diablica. Krótka, błyszcząca sukienka i długi, krwisto czerwony płaszcz przemienią Cię w prawdziwą królową piekieł.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Kostium dla trochę odważniejszych Pań. Idealny na każdą imprezę, sprawi, że poczujesz się jak prawdziwa ognista diablica. Krótka, błyszcząca sukienka i długi, krwisto czerwony płaszcz przemienią Cię w prawdziwą królową piekieł. Przerażająca, a jednocześnie pociągająca. Taka niewątpliwie poczujesz się w tym kostiumie. Idealnym zarówno na imprezy w stylu „anioły i demony”, jak i w stylu zombie i wampirów. Dla odważnych i pewnych siebie Pań. 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!