Kostium Dziecięcy Demon Dynia

SKU
W539
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Przeistocz się w demona dynię- dawno temu był to porządny człowiek, który został porwany i uwięziony w domku na środku pola. Gdy próbował uciec na jego głowę spadła ogromna dynia i go zabiła. Teraz powraca by szukać sprawiedliwości i zemsty.

Przeistocz się w demona dynię- dawno temu był to porządny człowiek, który został porwany i uwięziony w domku na środku pola. Gdy próbował uciec na jego głowę spadła ogromna dynia i go zabiła. Teraz powraca by szukać sprawiedliwości i zemsty. Przestrasz wszystkich towarzyszy znajdujących się na imprezie i spraw, że ludzie ze strachu oddawać Ci wszystkie swoje słodycze. Dorosłych przypraw o zawał serca, a dzieci niech do końca życia borykają się z koszmarami z Toba w roli głównej. Idealne przebranie na najmroczniejszą noc w roku jaką jest Halloween 

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Demon Dynia
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!