Kostium Dziecięcy Demon Dynia

SKU
W539
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Przeistocz się w demona dynię- dawno temu był to porządny człowiek, który został porwany i uwięziony w domku na środku pola. Gdy próbował uciec na jego głowę spadła ogromna dynia i go zabiła. Teraz powraca by szukać sprawiedliwości i zemsty.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przeistocz się w demona dynię- dawno temu był to porządny człowiek, który został porwany i uwięziony w domku na środku pola. Gdy próbował uciec na jego głowę spadła ogromna dynia i go zabiła. Teraz powraca by szukać sprawiedliwości i zemsty. Przestrasz wszystkich towarzyszy znajdujących się na imprezie i spraw, że ludzie ze strachu oddawać Ci wszystkie swoje słodycze. Dorosłych przypraw o zawał serca, a dzieci niech do końca życia borykają się z koszmarami z Toba w roli głównej. Idealne przebranie na najmroczniejszą noc w roku jaką jest Halloween 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Demon Dynia
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!