Kostium Dziecięcy Minionki Dave

SKU
W119
Ocena:
80%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań jednym z najzabawniejszych postaci z bajek Disney- Minionkiem. Wraz ze swoimi pozostałymi, żółtymi kolegami rozbawiajcie wszystkie dzieci i dorosłych.

Zostań jednym z najzabawniejszych postaci z bajek Disney- Minionkiem. Wraz ze swoimi pozostałymi, żółtymi kolegami rozbawiajcie wszystkie dzieci i dorosłych. Psoćcie, bawcie się i śpiewajcie. Waszym ulubionym zajęciem niech będzie taniec i oczywiście szukanie największego złoczyńcy na świecie, aby zostać jego sługą. W towarzystwie swoich żółtych, zielnych i zabawnych przyjaciół służ oddanie Gru. Testuj nowe bronie oraz magiczne, mordercze eliksiry. W podziemiach domu stwórz najlepszą imprezę, na którą zaprosisz Agnes, Margo oraz Edith. W tym kostiumie idealnie sprawdzisz się w roli najzabawniejszej postaci z bajek. Nie zapomnij o pysznych, bananowych drinkach  

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Minionki Dave
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!