Kostium Dziecięcy Minionki Dave

SKU
W119
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Zostań jednym z najzabawniejszych postaci z bajek Disney- Minionkiem. Wraz ze swoimi pozostałymi, żółtymi kolegami rozbawiajcie wszystkie dzieci i dorosłych.

Zostań jednym z najzabawniejszych postaci z bajek Disney- Minionkiem. Wraz ze swoimi pozostałymi, żółtymi kolegami rozbawiajcie wszystkie dzieci i dorosłych. Psoćcie, bawcie się i śpiewajcie. Waszym ulubionym zajęciem niech będzie taniec i oczywiście szukanie największego złoczyńcy na świecie, aby zostać jego sługą. W towarzystwie swoich żółtych, zielnych i zabawnych przyjaciół służ oddanie Gru. Testuj nowe bronie oraz magiczne, mordercze eliksiry. W podziemiach domu stwórz najlepszą imprezę, na którą zaprosisz Agnes, Margo oraz Edith. W tym kostiumie idealnie sprawdzisz się w roli najzabawniejszej postaci z bajek. Nie zapomnij o pysznych, bananowych drinkach  

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Minionki Dave
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!