Kostium Dama Dworu

SKU
W301
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Kostium damy dworu idealnie sprawdzi się na imprezę w stylu dworskim. W tym stroju poczujesz w sobie błękitną krew, a każdy rycerz będzie zabiegał o twoją rękę. Zamień się w prawdziwą władczynię choć na jeden dzień.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Kostium damy dworu idealnie sprawdzi się na imprezę w stylu dworskim. W tym stroju poczujesz w sobie błękitną krew, a każdy rycerz będzie zabiegał o twoją rękę. Zamień się w prawdziwą władczynię choć na jeden dzień. Urządź rycerski turniej w którym przystojni mężczyźni na koniach w ciężkich zbrojach będą walczyć na kopie o Twoją rękę. Nie zapomnij o zalotnym spojrzeniu, który sprawi większą wolę walki do wygranej. Doskonały kostium by zapoznać swojego prawdziwego księcia rodem z bajki

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!