Kostium Człowiek Renesansu

SKU
W298
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zaprzyjaźnij się z samym wielkim Leonardem da Vinci i wspólnie znajdźcie najpiękniejszą damę, która będzie wam pozowała do obrazu Mona Lisy. Potem wyruszaj na poszukiwania Michała Anioła, weź pędzel w dłoń i zaproponuj mu pomoc.

Zaprzyjaźnij się z samym wielkim Leonardem da Vinci i wspólnie znajdźcie najpiękniejszą damę, która będzie wam pozowała do obrazu Mona Lisy. Potem wyruszaj na poszukiwania Michała Anioła, weź pędzel w dłoń i zaproponuj mu pomoc w pomalowaniu Kaplicy Sykstyńskiej. Wraz z wielkim Wynalazcą rysuj szkice pierwszego czołgu lub testuj pierwszą na świecie maszynę latającą napędzaną armatą. Doskonały kostium na bal, w którym udowodnisz będącym na nim kobietom, że szacunek do kobiet i szarmanckie podejście płynie w Twoich żyłach

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Człowiek Renesansu
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!