Kostium Dziecięcy Ninja Czerwony

SKU
W118
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Strój idealny dla cichego i szybkiego wojownika. Weź do ręki miecz i pod osłoną nocy pokonaj siły zła. Z pewnością nikt Cię nie rozpozna, bo na twarzy będziesz miał maskę.

Strój idealny dla cichego i szybkiego wojownika. Weź do ręki miecz i pod osłoną nocy pokonaj siły zła. Z pewnością nikt Cię nie rozpozna, bo na twarzy będziesz miał maskę, a poza tym jesteś szybki jak wiatr więc nawet nikt nie dowie się skąd przybyłeś. Jak przystało na prawdziwego ninja - walcz w obronie bezbronnych i niewinnych, utrzyj nos każdemu złemu charakterowi. Skacz w świetle księżyca po dachach i bądź cichszy od myszki. Skradaj się i wprowadzaj ład i porządek w mieście. Strój zapewni Ci komfort podczas wykonywania długich skoków, akrobacji czy nawet podczas walki na ostre, samurajskie miecze

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Ninja Czerwony
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!