Kostium Dziecięcy Ninja Czerwony

SKU
W118

Strój idealny dla cichego i szybkiego wojownika. Weź do ręki miecz i pod osłoną nocy pokonaj siły zła. Z pewnością nikt Cię nie rozpozna, bo na twarzy będziesz miał maskę.

Strój idealny dla cichego i szybkiego wojownika. Weź do ręki miecz i pod osłoną nocy pokonaj siły zła. Z pewnością nikt Cię nie rozpozna, bo na twarzy będziesz miał maskę, a poza tym jesteś szybki jak wiatr więc nawet nikt nie dowie się skąd przybyłeś. Jak przystało na prawdziwego ninja - walcz w obronie bezbronnych i niewinnych, utrzyj nos każdemu złemu charakterowi. Skacz w świetle księżyca po dachach i bądź cichszy od myszki. Skradaj się i wprowadzaj ład i porządek w mieście. Strój zapewni Ci komfort podczas wykonywania długich skoków, akrobacji czy nawet podczas walki na ostre, samurajskie miecze

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Ninja Czerwony
Twoja ocena