Kostium Dziecięcy Czerwony Kapturek 2

SKU
W1059
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Uroczy kostium z czerwoną pelerynką, idealny dla każdej małej dziewczynki, która nie boi się złego wilka.

Uroczy kostium dla każdej małej dziewczynki, która nie boi się złego wilka. Weź w rękę koszyczek z winem i świeżo upieczonym ciastem i wyruszaj w drogę przez las, wprost do swojej babci. Pamiętaj jednak, ze nie wolno zbaczać ze ścieżki. Załóż czerwony kapturek, z którym się nie rozstajesz odkąd dostałaś go od swojej ukochanej babci. Weź najlepsze smakołyki od mamy i rusz w drogę przez zaczarowany las, by odwiedzić czekającą na ciebie babunię. Nie daj się nabrać na wielkie uszy, nienaturalnie duże oczy i paszczę złego wilka, który udaje twoją babcię. W tym kostiumie odmienisz bieg historii i to ty pokonasz groźnego zwierza oraz zostaniesz bohaterką, którą zapamięta każdy uczestnik balu.  

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Czerwony Kapturek 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!