Kostium Czerwony Kapturek 2

SKU
W114
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Postać Czerwonego Kapturka nie wymaga przedstawienia. Doskonale nadaje się na każdą zabawę. Uważać w nim jedynie trzeba na złego wilka. Dobrze jest też na wszelki wypadek dokładnie przyjrzeć się swojej babci.

Postać Czerwonego Kapturka nie wymaga przedstawienia. Doskonale nadaje się na każdą zabawę. Uważać w nim jedynie trzeba na złego wilka. Dobrze jest też na wszelki wypadek dokładnie przyjrzeć się swojej babci. Oszukaj wilka w lesie i podaj mu inna drogę prowadzącą wprost do domu drwala. Przyjdź do domu babci szybciej od zwierzaka, a z pewnością unikniesz wielkiej tragedii. Donieś leki i jedzenie na czas, a do domu wrócisz jeszcze przed północą. Idealny strój na imprezę w klimacie postaci z bajek. Zostań najbardziej rozpoznawalną osobą ze wszystkich gości 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Czerwony Kapturek 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!