Kostium Czerwony Kapturek 2

SKU
W114
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Postać Czerwonego Kapturka nie wymaga przedstawienia. Doskonale nadaje się na każdą zabawę. Uważać w nim jedynie trzeba na złego wilka. Dobrze jest też na wszelki wypadek dokładnie przyjrzeć się swojej babci.

Postać Czerwonego Kapturka nie wymaga przedstawienia. Doskonale nadaje się na każdą zabawę. Uważać w nim jedynie trzeba na złego wilka. Dobrze jest też na wszelki wypadek dokładnie przyjrzeć się swojej babci. Oszukaj wilka w lesie i podaj mu inna drogę prowadzącą wprost do domu drwala. Przyjdź do domu babci szybciej od zwierzaka, a z pewnością unikniesz wielkiej tragedii. Donieś leki i jedzenie na czas, a do domu wrócisz jeszcze przed północą. Idealny strój na imprezę w klimacie postaci z bajek. Zostań najbardziej rozpoznawalną osobą ze wszystkich gości 

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Czerwony Kapturek 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!