Kostium Dziecięcy Czerwony Kapturek

SKU
W116
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Uroczy kostium dla każdej małej dziewczynki, która nie boi się złego wilka. Weź w rękę koszyczek z winem i świeżo upieczonym ciastem i wyruszaj w drogę przez las, wprost do swojej babci.

Uroczy kostium dla każdej małej dziewczynki, która nie boi się złego wilka. Weź w rękę koszyczek z winem i świeżo upieczonym ciastem i wyruszaj w drogę przez las, wprost do swojej babci. Pamiętaj jednak, ze nie wolno zbaczać ze ścieżki. Idealny strój dla osób kochających bajki i idących na bal właśnie w tej tematyce. Znany wszystkim Czerwony Kapturek wyrusza przez las by zanieść babci lekarstwa, spotyka złego wilka i… Resztę historii musisz stworzyć sama 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Czerwony Kapturek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!