Kostium Czerwony Kapturek

SKU
W115
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Postać Czerwonego Kapturka nie wymaga przedstawienia. Doskonale nadaje się na każdą zabawę. Uważać w nim jedynie trzeba na złego wilka. Dobrze jest też na wszelki wypadek dokładnie przyjrzeć się swojej babci.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Postać Czerwonego Kapturka nie wymaga przedstawienia. Doskonale nadaje się na każdą zabawę. Uważać w nim jedynie trzeba na złego wilka. Dobrze jest też na wszelki wypadek dokładnie przyjrzeć się swojej babci. Wciel się w rolę najsłynniejszej postaci z bajek. Włóż swój czerwony kapturek, weź w rękę koszyk i pobiegnij przez las z lekarstwami dla swojej ukochanej babci. Uważaj jednak na podstępnego wilka, który tylko czekana okazję by Cię przechytrzyć. Idealny kostium na balik o tematyce postaci z bajek  

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!