Kostium Czerwona Królowa

SKU
W113

Stań się postrachem wszystkich bajek. Niech sama Alicja z Krainy Czarów składa Ci pokłony wraz z Kotem i Kapelusznikiem, a na koniec wydaj wielki bal dla wszystkich fantastycznych stworzeń.

Stań się postrachem wszystkich bajek. Niech całe królestwo drży na samą myśl o twoim przybyciu, a parobkowie niech przemalowują białe róże na twoją ulubioną czerwień. Niech sama Alicja z Krainy Czarów składa Ci pokłony wraz z Kotem i Kapelusznikiem, a na koniec wydaj wielki bal dla wszystkich fantastycznych stworzeń. Na jeden wieczór zostań mroczną królową z zaczarowanej krainy Alicji, która chce wszystkich skrócić o głowę, a wszystko w jej królestwie musi być idealne jak ona sama. Strój idealnie nadaje się na imprezę w bajecznym klimacie. Rozegraj najbardziej emocjonującą partię krykieta jakiej nie widziała jeszcze magiczna kraina 

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Czerwona Królowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!