Kostium Czerwona Królowa

SKU
W113

Stań się postrachem wszystkich bajek. Niech sama Alicja z Krainy Czarów składa Ci pokłony wraz z Kotem i Kapelusznikiem, a na koniec wydaj wielki bal dla wszystkich fantastycznych stworzeń.

Stań się postrachem wszystkich bajek. Niech całe królestwo drży na samą myśl o twoim przybyciu, a parobkowie niech przemalowują białe róże na twoją ulubioną czerwień. Niech sama Alicja z Krainy Czarów składa Ci pokłony wraz z Kotem i Kapelusznikiem, a na koniec wydaj wielki bal dla wszystkich fantastycznych stworzeń. Na jeden wieczór zostań mroczną królową z zaczarowanej krainy Alicji, która chce wszystkich skrócić o głowę, a wszystko w jej królestwie musi być idealne jak ona sama. Strój idealnie nadaje się na imprezę w bajecznym klimacie. Rozegraj najbardziej emocjonującą partię krykieta jakiej nie widziała jeszcze magiczna kraina 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Czerwona Królowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!