Kostium Dziecięcy Czaszka

SKU
W536
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU

Przebranie idealne na wieczorną zabawę Halloween i chodzenie po domach w poszukiwaniu słodyczy. Przeistocz się w złowieszczego ducha. Legenda głosi, że dawno temu zły czarownik próbował zawładnąć światem przez co został zakopany żywcem, a teraz raz do roku powraca na ziemię aby się mścić strasząc i zabierając dzieciom słodycze.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przebranie idealne na wieczorną zabawę Halloween i chodzenie po domach w poszukiwaniu słodyczy. Przeistocz się w złowieszczego ducha. Legenda głosi, że dawno temu zły czarownik próbował zawładnąć światem przez co został zakopany żywcem, a teraz raz do roku powraca na ziemię aby się mścić strasząc i zabierając dzieciom słodycze. Spraw by małe dzieci mdlały na Twój widok, a dorośli ocierali się o palpitacje serca. Daj się zapamiętać w upiorną noc Halloween, a z pewnością będą powstawać o Tobie jeszcze nowsze mity i legendy

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!