Kostium Czarownica Zielona

SKU
W1247
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Przyleć na imprezę wprost ze zlotu czarownic i uwarz najlepsze drinki z kurzych pazurów, oczu nietoperza i innych obrzydliwych rzeczy, które znają tylko czarownice

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przyleć na imprezę wprost ze zlotu czarownic i uwarz najlepsze drinki z kurzych pazurów, oczu nietoperza i innych obrzydliwych rzeczy, które znają tylko czarownice W ciągu dnia stań się czarownicą z prawdziwego zdarzenia, która pozwoli dzieciom uwierzyć w magię. Wieczorami przemień się w złowieszczą wiedźmę, która nie zawaha użyć się swoich mocy w obliczu śmiałków, którzy wejdą jej w drogę. Na szkolnych przedstawieniach lub na imprezie Halloween strój ten pozwoli poczuć Ci się jak prawdziwa władczyni czarów.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Czarownica Zielona
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!