Kostium Dziecięcy Czarownica Z Oz

SKU
W535
Ocena:
80%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

W tym kostiumie nawet Dorotka się Ciebie przestraszy. Wskocz na miotłę i spraw by Blaszany Drwal, Lew i Strach na wróble nigdy nie dotarli na koniec złotej drogi. Przestrasz ich i niech twoje królestwo pozostanie na zawsze w rękach czarownic.

W tym kostiumie nawet Dorotka się Ciebie przestraszy. Wskocz na miotłę i spraw by Blaszany Drwal, Lew i Strach na wróble nigdy nie dotarli na koniec złotej drogi. Przestrasz ich i niech twoje królestwo pozostanie na zawsze w rękach czarownic. Stań się postrachem magicznej krainy i spraw by każdy drżał na Twój widok. Doskonały strój na Andrzejkowe wróżenie z fusów,  imprezę z okazji strasznej nocy Halloween oraz  przestawienie dla najmłodszych opowiadające o bajkowej podróży grupki przyjaciół

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Czarownica Z Oz
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!