Kostium Dziecięcy Czarownica Z Oz

SKU
W535
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

W tym kostiumie nawet Dorotka się Ciebie przestraszy. Wskocz na miotłę i spraw by Blaszany Drwal, Lew i Strach na wróble nigdy nie dotarli na koniec złotej drogi. Przestrasz ich i niech twoje królestwo pozostanie na zawsze w rękach czarownic.

W tym kostiumie nawet Dorotka się Ciebie przestraszy. Wskocz na miotłę i spraw by Blaszany Drwal, Lew i Strach na wróble nigdy nie dotarli na koniec złotej drogi. Przestrasz ich i niech twoje królestwo pozostanie na zawsze w rękach czarownic. Stań się postrachem magicznej krainy i spraw by każdy drżał na Twój widok. Doskonały strój na Andrzejkowe wróżenie z fusów,  imprezę z okazji strasznej nocy Halloween oraz  przestawienie dla najmłodszych opowiadające o bajkowej podróży grupki przyjaciół

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Czarownica Z Oz
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!