Kostium Dziecięcy Czarownica Luna

SKU
W529
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Zostań jedną z bohaterek Kucyków Pony- księżycową czarownicą Luną. Jak swoja imienniczka wnieś się ponad miasto i zaczaruj noc. Może sprawisz, że zostanie z nami już na zawsze, a może zmienisz ciemność w jasność i sprowadzisz dzień.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań jedną z bohaterek Kucyków Pony- księżycową czarownicą Luną. Jak swoja imienniczka wnieś się ponad miasto i zaczaruj noc. Może sprawisz, że zostanie z nami już na zawsze, a może zmienisz ciemność w jasność i sprowadzisz dzień. Weź swojego czarnego kota, wskoczcie na miotłę i latajcie od domu do domu w poszukiwaniu cukierków. W tym stroju podbijesz każdą imprezę halloweenową, a w Andrzejkowy wieczór możesz powróżyć każdej osobie na balu.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Czarownica Luna
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!