Kostium Dziecięcy Czarownica Cukierkowa 2

SKU
W1058
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Wspaniała, krótka sukienka, która sprawi, że każda dziewczynka przemieni się w małą czarownicę.

Wspaniała, krótka sukienka, która sprawi, że każda dziewczynka przemieni się w małą czarownicę. Urocza sukienka z gorsetem i halkami sprawi, ze każda mała dama będzie w niej wyglądać wyjątkowo wspaniale. Dzięki magicznym mocom stwórz zaczarowane cukierki i rzucaj zaklęcia wkoło siebie. W tym stroju nie będziesz złą czarownicą, lecz najsłodszą czarodziejką na balu. Wsiądź na najfajniejszą miotłę i razem ze swoim towarzyszem Czarnym Kotem rozdaj cukiereczki smutnym dzieciom, w końcu jesteś po to, by zsyłać szczęście innym.  W tym kostiumie pokocha cię każdy uczestnik zabawy i zostaniesz najbardziej lubianą czarownicą w okolicy. 

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Czarownica Cukierkowa 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!