Kostium Czarownica

SKU
W537
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Przybądź na imprezę Halloweenową na swojej miotle wprost z Salem. Naważ w kotle najlepsze trunki dla znajomych, a nieprzyjaciół zamień w ohydne żaby i nieporadne pająki.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przybądź na imprezę Halloweenową na swojej miotle wprost z Salem. Naważ w kotle najlepsze trunki dla znajomych, a nieprzyjaciół zamień w ohydne żaby i nieporadne pająki. Kiedy impreza zrobi się nudna weź pod pachę swojego czarnego, przynoszącego pecha i wróć do domu znajdującego się w środku mrocznego lasu. Przy świetle Księżyca naważ w kotle różne eliksiry,których efekt będziesz znała tylko Ty. Zaczarowany kostium na magiczną i pełną wróżb Andrzejkową zabawę

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!